fbpx
PROFESYONEL TASARIMLAR
ATÖLYELERİMİZ

MODERN VE YENİKÇİ EĞİTİM SİSTEMLERİ

ÖDÜLLÜ ATÖLYE PROJELERİMİZ VE REFERANSLARIMIZ SOSYAL MEDYALARIMIZDAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Profesyonel anlamda okullarımız için Robotik Kodlama Atölyeleri , Tasarım ve Beceri Atölyeleri , Sanat Atölyeleri, Teknoloji Bilişim Atölyeleri, Tarım Atölyeleri, Ahşap ve Metal Atölyesi , Drama ve Eleştirel Düşünce Atölyesi , Fetemm Atölyesi , Görsel Sanatlar Atölyesi , Salon Sporları Atölyesi , Yaşam Becerileri Atölyesi , Yazılı ve Tasarım Atölyeleri mevzuata uygun ve kullanılabilirlik seviyeleri yüksek şekilde projelendiriyoruz.

Daha Fazlası
ÖDÜLLÜ PROJELER ÇÜNKÜ BİZ PROFESYONELİZ
MEB MEVZUAT VE STANDARLARI

VE STANDARLARI

Güçlü yarınlar için 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda çocuklarımızın ilgi, yetenek ve mizaçlarına yönelik gelişimleri için Bakanlığımıza bağlı pilot uygulama için belirlenen ilkokul ve ortaokullarda kurulacak Tasarım-Beceri Atölyeleri 21. yüzyıl becerileri, yükseköğretim alanları ile bilim, sanat, kültür, spor ve yaşam becerileri odaklı olarak değerlendirilmiş ve 11 atölye modeli ortaya çıkarılmıştır. Pilot uygulama yapılacak okullar, belirlenen atölyeler içerisinden yerel ihtiyaçlar, çevresel faktörler, insan kaynakları (öğretmen) özellikleri, öğrencilerin ilgi, ihtiyaç ve yeteneğine göre öğretmenler kurulu kararı ile aşağıda yer alan bilim, kültür, sanat, spor ve yaşam alanlarının her birinden en az 1 atölye seçecektir. Yayınlanan mevzuatlar ve standartlara göre ilgili dökümanları Milli Eğitim Bakanlığının web sitesinden görüntüleyebilir veya dökümanları indirebilirsiniz ayrıca tarafımızdan web sitemizemin iletişim bölümünden talepte bulunabilirsiniz.

Her zaman en iyisi

Profesyonel ve kullanılabilirlik seviyesi yüksek atölyeler

Projelerimizin tamamı lisanslı ve güncellenebilir, kullanılabilirlik seviyesi en üst düzeye çekilerek tasarlanmaktadır. Bir çok ödüllü atölye projesi geliştirdik, her zaman en iyisi için çalışıyoruz

300+ Proje Tamamladık
680+ ARGE Geliştirdik