fbpx

Proje görsellerine ve tüm detaylarına facebook üzerinden veya diğer sosyal medya adreslerimizden daha hızlı ulaşabilir bizi bağlantılardan bizi takip edebilirsiniz, çevrimiçi görüntüleme veya indirme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Ayrıca tüm kurumsal bilgilerimiz için bilgi@raghan.com mail adresimize talepte bulunabilirsiniz.

Okullarımız için tüm alanlarda faliyet gösteren ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı aynı zamanda Avrupanın çeşitli kurumlarından tasarım, proje ve kapsayıcı birliktelik oluşumlar alanında bir çok ödül almış olan RAGHAN PROJE MİMARLIK, Okullarımız yine profesyonel projeler üretmektedir. Ülkemizin sadece okullar için çalışan ilk ve tek mimarlık firması olarak, mevcuda dair isteğe uygun projelerini aynı zamanda bir çok alan için de uyarlanabilecek şekilde tasarlamaktayız.

Projelerimizde oluşturduğumuz tasarımlarımız genişletilebilmekte, güncellenebilmekte aynı zamanda ihtiyaca uygun farklı bir modüler farklı kullanım alanlarına dönüştürülebilmektedir.

*** Görüntülemekte olduğunuz sayfayı sadece bağlantıya sahip olan kişiler görüntüleyebilmektedir. Sayfa ve dosyalar güvenlik taramalarından geçirilmiştir. Kurumunuzun bilgileri gizlilik esasında saklanmaktadır.

www.raghan.com
bilgi@raghan.com
Genel Program :0850 888 85 61
Kurumsal Destek Ekibi :0539 593 00 61
Proje Destek Ekibi :0538 929 06 61

*Referanslarımızın tamamını görmek ve projelerimizi incelemek için facebook.com/raghancom adresimizi ziyaret ederbilirsiniz.