fbpx
Hakkımızda

Geleceğimiz öğrencilerimiz için projeler üretiyoruz.

HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ, YENİLİKÇİ VE MODERN PROJELER SUNUYORUZ

biz Sadece okullarımız için çalışan ve sadece okullarımız için profesyonel hizmet veren bir mimarlık firmasıyız. Avrupa ve diğer dünya ülkelerindeki yenilikleri sürekli olarak takip ediyor eğlenirken öğrenebilecek modelleri siz değerli eğitimcilerimizin yönlendirmeleriyle harmanlayarak projelerimizi geliştiriyoruz. Bir çok öncü proje geliştirdik, devam eden aşamalarda alışılmışın dışında eğitim alanları oluşturmak için her alanda yeterliliğe sahip ekibimizle birlikte çalışmaktayız. Tüm projelerimiz ve çalışmalarımız MEB standartları esas alınarak oluşturulmaktadır. Ayrıca sağlık ve güvenlik bakımından onaylı tedbirlerde alınarak düzenlemeler yapılmaktadır.biz tamamen lisanslı ve sertifikalı ürünler kullanarak, önceliğini kalite olarak belirleyerek hizmet vermektedir. Üretimini üstlendiğimiz ürün guruplarımızda sağlık ve güvenlik için gerekli tüm belge ve sertifikalara sahiptir. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı alanında profesyonel ve kendi alanlarında tamamı yeterlilik belgesine, uzmanlık sertifikalarına sahiptir.Biz her zaman en iyisi için çalışıyoruz, her zaman geleceğimiz öğrencilerimiz için ve onlara miras bırakmak isteyen eğitimcilerimizin için çalışıyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışıyla sektöründe öncü olma hedefi doğrultusunda sadece eğitim kurumları için kendini güncelleyen bir mimarlık firmasıdır. Ülke değerleri bilinci ile haraket ederek kalıcı ve kalite esas alınarak üretiyor, hizmet veriyoruz. Biz tamamen yerli bir firmayız, hedeflerimiz sadece ülkemiz ve geleceğimiz için yenilikçi, kullanılabilirlik seviyesi yüksek projeler üretmektir.

Teşekkür Ederiz

Faliyet Alanlarımız

Okul Gergi Tavan

Profesyonel gergi tavan üreticisiyiz biz sadece okullarımız için çalışan ilk ve tek mimarlık firmayısız Bursa 'da faliyet göstermekteyiz.

Okul Duvar Kağıdı

UV. baskı kalitesiyle lider baskı kalitesi Yüksek çözünürlüklü çözümler sunuyoruz, özel grafik çalışmalarımız ile her zaman en iyi kaliteyi sunuyoruz.

Tadilat ve Tamiratlar

Okullarımızın boya, alçı, alçıpan panel bölme, sınıf alanı, etkinlik alanı vb. tüm alanlarda faliyet göstermekteyiz. Bölgemizin İlçe Milli Eğitim Bakanlık 'larıyla yürüttüğümüz çalışmalarımızda dikkate alından belgelerde ekibimizin tamamında yeterlilik belgeleri ve sertifikaları mevcuttur.

Okul Kütüphane

Z-Kütüphane ve Mobil Kütüphane gibi özel projeler üretiyoruz. Geliştirdiğimiz Mobil kütüphane gibi ödüllü projelere sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Akıl Oyunu Sınıfları

Bölgemizde bir çok Akıl ( Zeka ) Oyunu sınıfı projesi tamamladık, beğeni toplayan projelerimize gelen talepler doğrultusunda çevre illere ve belli bölgere hizmet vermekteyiz.

Çeşitli Okul Gereçleri

Okullarımız için gerekli olan pano, masa, sıra ve yönlendirmeler gibi ihtiyaçlara çözüm bulmaktayız.