Hakkımızda

Geleceğimiz öğrencilerimiz için projeler üretiyoruz.

HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ, YENİLİKÇİ VE MODERN PROJELER SUNUYORUZ

Okullar yönelik bir hizmet anlayışı benimsemiştir, sektöründeki ilk ve tek mimarlık firması olarak eğitim kurumları alanında profesyonelleşme ve ar-ge çalışmalarını bu alan için kullanmaktadır.
Ülke değerleri bilinci ile hareket ederek, geleceğimiz öğrencilerimiz ve değerli eğitimcilerimiz için daha kullanılabilirçözümler üretmektedir.
Geliştirilen ve oluşturulan projelerimizin tamamında yerli ürünler kullanılmaktadır. Üretimlerimizin tamamında yerli hammadde alımı yapılmakta olup sunulan çözümlerdeki ürünlerimiz Sağlık Bakalığı ve MEB standartlarına uygun hale getirilerek düzenlenmektir.

Teşekkür Ederiz

Faliyet Alanlarımız

Okul Gergi Tavan

Profesyonel gergi tavan üreticisiyiz biz sadece okullarımız için çalışan ilk ve tek mimarlık firmayısız Bursa 'da faliyet göstermekteyiz.

Okul Duvar Kağıdı

UV. baskı kalitesiyle lider baskı kalitesi Yüksek çözünürlüklü çözümler sunuyoruz, özel grafik çalışmalarımız ile her zaman en iyi kaliteyi sunuyoruz.

Tadilat ve Tamiratlar

Okullarımızın boya, alçı, alçıpan panel bölme, sınıf alanı, etkinlik alanı vb. tüm alanlarda faliyet göstermekteyiz. Bölgemizin İlçe Milli Eğitim Bakanlık 'larıyla yürüttüğümüz çalışmalarımızda dikkate alından belgelerde ekibimizin tamamında yeterlilik belgeleri ve sertifikaları mevcuttur.

Okul Kütüphane

Z-Kütüphane ve Mobil Kütüphane gibi özel projeler üretiyoruz. Geliştirdiğimiz Mobil kütüphane gibi ödüllü projelere sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Akıl Oyunu Sınıfları

Bölgemizde bir çok Akıl ( Zeka ) Oyunu sınıfı projesi tamamladık, beğeni toplayan projelerimize gelen talepler doğrultusunda çevre illere ve belli bölgere hizmet vermekteyiz.

Çeşitli Okul Gereçleri

Okullarımız için gerekli olan pano, masa, sıra ve yönlendirmeler gibi ihtiyaçlara çözüm bulmaktayız.