fbpx
Hakkımızda

Geleceğimiz öğrencilerimiz için projeler üretiyoruz.

HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ, YENİLİKÇİ VE MODERN PROJELER SUNUYORUZ

biz Sadece okullarımız için çalışan ve sadece okullarımız için profesyonel hizmet veren bir mimarlık firmasıyız. Avrupa ve diğer dünya ülkelerindeki yenilikleri sürekli olarak takip ediyor eğlenirken öğrenebilecek modelleri siz değerli eğitimcilerimizin yönlendirmeleriyle harmanlayarak projelerimizi geliştiriyoruz. Bir çok öncü proje geliştirdik, devam eden aşamalarda alışılmışın dışında eğitim alanları oluşturmak için her alanda yeterliliğe sahip ekibimizle birlikte çalışmaktayız. Tüm projelerimiz ve çalışmalarımız MEB standartları esas alınarak oluşturulmaktadır. Ayrıca sağlık ve güvenlik bakımından onaylı tedbirlerde alınarak düzenlemeler yapılmaktadır.biz tamamen lisanslı ve sertifikalı ürünler kullanarak, önceliğini kalite olarak belirleyerek hizmet vermektedir. Üretimini üstlendiğimiz ürün guruplarımızda sağlık ve güvenlik için gerekli tüm belge ve sertifikalara sahiptir. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı alanında profesyonel ve kendi alanlarında tamamı yeterlilik belgesine, uzmanlık sertifikalarına sahiptir.Biz her zaman en iyisi için çalışıyoruz, her zaman geleceğimiz öğrencilerimiz için ve onlara miras bırakmak isteyen eğitimcilerimizin için çalışıyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışıyla sektöründe öncü olma hedefi doğrultusunda sadece eğitim kurumları için kendini güncelleyen bir mimarlık firmasıdır. Ülke değerleri bilinci ile haraket ederek kalıcı ve kalite esas alınarak üretiyor, hizmet veriyoruz. Biz tamamen yerli bir firmayız, hedeflerimiz sadece ülkemiz ve geleceğimiz için yenilikçi, kullanılabilirlik seviyesi yüksek projeler üretmektir.

Teşekkür Ederiz

Her zaman en iyisi için
Çalışıyoruz

Ödüllü projelerimizde bizlere destek veren herkese teşekkür ederiz. Her zaman en iyisi için çalışmalarımıza devam ediyor yenilikleri ve modern teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

Yerli ürün, yüksek kalite

Öncelikli hedeflerimiz kurumlarımız için bölge ve çevre faktörleri ön planda tutularak yerli üretim gücünü arttırmak, yerli üretim olan ürünleri kullanmak  ve tamamen bu sistemler üzerinden projeler gerçekleştirmektir. Tecrübeli ekipler ile uygulama ve üretim alanlarında kalite esaslı çözümler geliştiriyoruz.

Güncellenebilir, Teknolojik Ürünler

Okullarımıza kazandırdığımız projelerimizde öğrenci ve eğitimci ortak noktada buluşturan sistemler geliştirerek, tamamen ergonomik ve güncellenebilen ürün ve hizmetlerimizi yüzlerce okullaramıza kazandırdık. Geliştirilen projelerimiz öğrencilerimiz için sınırız erişim, eğitimcilerimiz için rahat bir sunum imkanı tanımakta olup projelerimizin dönüşlerini bölge ve ülkemizin genelinde olan Akıl-Zeka Oyunları Turnuva dereceleri, Robotik Kodlama Projelerinde alınan dereceler ile öğrencilerimizden aldık. Bölge ve Ülke geneli Tasarım Beceri Atölyeleri dallarında turnuvalara katılan ve derece alan değerli öğrencilerimizi tebrik ederiz.