fbpx

SADECE OKULLARIMIZ İÇİN, HER ZAMAN EN İYİSİ

İlginiz İçin Minnettarız

Geleceğimiz öğrencilerimiz için projeler üretiyoruz.

HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ, YENİLİKÇİ VE MODERN PROJELER SUNUYORUZ

biz Sadece okullarımız için çalışan ve sadece okullarımız için profesyonel hizmet veren bir mimarlık firmasıyız. Avrupa ve diğer dünya ülkelerindeki yenilikleri sürekli olarak takip ediyor eğlenirken öğrenebilecek modelleri siz değerli eğitimcilerimizin yönlendirmeleriyle harmanlayarak projelerimizi geliştiriyoruz. Bir çok öncü proje geliştirdik, devam eden aşamalarda alışılmışın dışında eğitim alanları oluşturmak için her alanda yeterliliğe sahip ekibimizle birlikte çalışmaktayız. Tüm projelerimiz ve çalışmalarımız MEB standartları esas alınarak oluşturulmaktadır. Ayrıca sağlık ve güvenlik bakımından onaylı tedbirlerde alınarak düzenlemeler yapılmaktadır.biz tamamen lisanslı ve sertifikalı ürünler kullanarak, önceliğini kalite olarak belirleyerek hizmet vermektedir. Üretimini üstlendiğimiz ürün guruplarımızda sağlık ve güvenlik için gerekli tüm belge ve sertifikalara sahiptir. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı alanında profesyonel ve kendi alanlarında tamamı yeterlilik belgesine, uzmanlık sertifikalarına sahiptir.Biz her zaman en iyisi için çalışıyoruz, her zaman geleceğimiz öğrencilerimiz için ve onlara miras bırakmak isteyen eğitimcilerimizin için çalışıyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışıyla sektöründe öncü olma hedefi doğrultusunda sadece eğitim kurumları için kendini güncelleyen bir mimarlık firmasıdır. Ülke değerleri bilinci ile haraket ederek kalıcı ve kalite esas alınarak üretiyor, hizmet veriyoruz. Biz tamamen yerli bir firmayız, hedeflerimiz sadece ülkemiz ve geleceğimiz için yenilikçi, kullanılabilirlik seviyesi yüksek projeler üretmektir.

Teşekkür Ederiz
Biz Profesyoneliz Her zaman En iyisi

Projelerimizi incelemek istermisiniz ?

Okullarımız için profesyonel çözümler sunuyoruz, çalışmalarımızı ve referanslarımızı güncel olarak sosyal medya adreslerimiz üzerinde inceleyebilirsiniz. Projeler ve Referanslar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Would you like to examine our projects?

We offer professional solutions for our schools, you can review our work and references up to date on our social media addresses. You can visit the Projects and References section.

Okullarımız için tablet kampanyamıza katılmak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip ederek hemen alt kısımda bulunan Başvuru Formu ‘nu doldurmanız yeterlidir. Katılacak okullarımız arasından tablet göndereceğimiz okulumuz yine sosyal medya hesaplarımız üzerinden açıklanacaktır. 15.01.2024 tarihi itibariyle başlayarak 15.02.2024 tarihinden açıklanacaktır. Açıklanacak olan dört okulumuza tablet hediye edilecektir.

Teşekkür Ederiz.