ŞEHİT JANDARMA ER HALİM ÇİMEN İLKOKULU

Okul bütçelerine uygun bir şekilde özgünlükten ödün vermeden geliştirdiğimiz projelerimize en güzel örneklerden olan kütüphane projemiz, bir çok yenilik ve teknolojiyi kullanarak oluşturulmuştur. Tamamen yazılımını ve uygulamalarını yaptıgımız programlar ile barkod sistemi, yönlendirmeler ve diğer interaktif uygulamalar gibi sistemler ile projelerimizi destekliyoruz.

Akıllı Yönlendirme ; Bu projemizde öğrenci ve öğretmenlerimiz için düzenlenmiş olan bir sitemdir, tablet, bilgisayar gibi ortamlarada taşınabilen uygulamamız içerin olarak kitap listelerini, en çok okunan kitapları ve en çok okuyan öğrencilerin listesini sergileyerek çocuklar için kitap sevgisini tatlı bir rekabet ile yürütmelerini öğretmenlerimizinde  kolay bir takip sistemini olarak kullanabilmeri için geliştirilmiştir.

Yazar Küpü Projesi ; 2mt’ alan içersinde oldukça modern ve dekore edilmiş olarak tasarlanan projemiz tam 48 yazarımızın eğlenceli bir sekilde akılda kalıcı şekilde düzenlenerek çocuklarımızın ilgi alanına sunulmuştur.

Date

Ağu 09, 2018

Client

Şehit Jandarma Er Halim Çimen İlkokulu

Project type

Kütüphane Projesi

Creative Director

Raghan Proje Mimarlık