fbpx

Müzik Atölyesi

Tüm tasarım ve beceri atölyelerimiz güncellenebilir içeriklerden oluşturulmaktadır. Ülkemizde ve yurtdışındaki tüm projelerde modern ve güncellenebilen profesyonel çalışmalar üretiyoruz.

Projelerimizde oluşturduğumuz tasarımlarımız genişletilebilmekte, güncellenebilmekte aynı zamanda ihtiyaca uygun farklı bir modüler farklı kullanım alanlarına dönüştürülebilmektedir.

Projelerimizi ve referanslarımızı incelemek için bizleri sosyal medya bağlantılarından takip edebilirsiniz.

www.raghan.com
bilgi@raghan.com
Genel Program :0850 888 85 61
Kurumsal Destek Ekibi :0539 593 00 61
Proje Destek Ekibi :0538 929 06 61

Her seviye için müzik atölyeleri

En çok tercih edilen Tasarım ve Beceri Atölyeleri arasında yer alan Müzik Atölyeleri projelerimizi her seviyeye uygun şekilde düzenliyoruz.

Her seviyeye uygun ( Okul Öncesi

, İlkokulu, Ortaokul ve Lise ) tasarım beceri atölyeleri oluşturuyoruz. Müzik Atölyelerimizde zemin, tavan ve duvar akustiği ve profesyonel tasarımlar sunuyoruz. Müzik atölyeleri ve diğer Tasarım Beceri Atöyleleri projelerimizde esas olarak alınan unsur öğrencilerimizin daha iyi ve severek vakit geçirebilecekleri hızlı, ekonomik ve kolay güncellenebilen modern, yoğun trafiğe uygun uzun ömürlü projeler geliştirmektidir.

Müzik atölyeleri ve tasarım beceri atölyelerimizdeki temel esas alınan unsurlarımız ;

  • Yüksek kaliteli akustik sistemleri
  • Yoğun trafiğe uygun malzeme ( ayda 5000 öğrenci trafiği )
  • Öğrenci görsel zeka ve uyarıcı görsel yönlendirici grafik çalışmaları
  • Kolay güncellenebilir modern tasarımlar
  • Ekonomik

    prednisolon pferd kaufen

    , genel demonte ve ergonomik tasarımlar

Okullarımız için tüm alanlarda faliyet gösteren ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı aynı zamanda Avrupanın çeşitli kurumlarından tasarım, proje ve kapsayıcı birliktelik oluşumlar alanında bir çok ödül almış olan RAGHAN PROJE MİMARLIK, Okullarımız yine profesyonel projeler üretmektedir.

Biz Profesyoneliz Herzaman En iyisi