BURSA AKIL OYUNLARI SINIFLARI

Özel tasarım ve kullanılabilirlik açısından her alanı değerlendirilerek düzenlenen akıl oyunları sınıfı projelerimiz Bursa ve çevre illerden büyük ilgi ve talep görmüştür. Akıl ve zeka oyunları projeleri üreten ve uygulayan firmamız Burdur ve Antalya ‘dan Gençlik Spor Merkezlerinden ödül ve taktir almıştır.

Akıl ve zeka oyunları sınıfları üretici olan firmamız okullarımızın alanlarına göre farklı ve özgün tasarımlar oluşturarak tep tip sistemin dışında hareket etmektedir.

Çeşit oyunlar ve otomasyon sistemleriyle güçlendirilerek akıl ve zeka oyunları sınıflarını çok daha verimli ve kullanılabilirliği yüksek alanlar haline dönüştürülmektedir.

Bursa ‘da bir çok okulumuzda düzenlediğimiz ve yeni oluşturduğumuz akıl ve zeka oyunları sınıflarımızı incelemek ve referanslarımızı görmek için facebook sayfamızı ( facebook.com/raghancom ) veya web sitemizin projeler bölümünden detaylıca incelebilirsiniz.

Okullarımız için her zaman en kaliteli, modern ve en uygu fiyat garantisi vermeye devam ediyoruz. Her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.

Related projects